» آرشیو » هشدار پلیس فتا درخصوص اینترنت رایگان
آرشیو - اجتماعی - حوادث
کد خبر:18540 | ۱۶ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۶

هشدار پلیس فتا درخصوص اینترنت رایگان

پرتو جنوب

رئیس پلیس فتا استان فارس به شهروندان هشدار داد: بسته اینترنت رایگان را صرفا از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند فعال کنند.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ “امیرحسین سلیمانی” در گفت‌وگو با خبرگزاری پلیس، اظهار داشت: بسته اینترنت رایگان اختصاص داده شده به کاربران از سوی دولت صرفا از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرس my.gov.ir قابل فعال سازی است .
وی ادامه داد: هرگونه اطلاع رسانی در این خصوص فقط از طریق سرشماره پیامکی CRA.ir انجام می‌شود و ارسال هرگونه پیام در این خصوص از طریق شماره‌های شخصی قطعا کلاهبرداری است.

بیشتر بخوانید:

جذب نیروی انسانی متخصص حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا در فارس
رئیس پلیس فتا استان اضافه کرد: شهروندان توجه داشته باشند هرگونه پیام دریافتی در این زمینه از شماره‌های شخصی و یا شبکه‌های اجتماعی قطعاً از سوی مجرمین ارسال شده و با هدف کلاهبرداری و خالی نمودن حساب های بانکی است؛ لذا موکداً به این پیام ها توجه ننموده و از باز کردن هرگونه لینک و یا نصب برنامه های اندرویدی با این عنوان که در شبکه های اجتماعی ارسال می شود خودداری نمایند.
سرهنگ “سلیمانی” عنوان داشت: سایت پلیس فتا به آدرس اینترنتیwww.cyberpolice.gov.ir آماده دریافت گزارش های مردمی بوده و کاربران گرامی می‌توانند آخرین اخبار حوادث و رویدادهای سایبری را از این سایت دنبال کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×