» آرشیو » آسفالت‌ بیش از ۸۶۰۰۰ مترمربع معابر طی هفته دهم در شیراز
آرشیو - شهرستان
کد خبر:14139 | ۲۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۲

آسفالت‌ بیش از ۸۶۰۰۰ مترمربع معابر طی هفته دهم در شیراز

پرتو جنوب

سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغازشده است، گفت: در طول هفته دهم، ۸۶ هزار و ۶۰۰ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۱۰ هزار و ۸۲۵ تن آسفالت شده است.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌ بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.
سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته دهم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۸۶ هزار و ۶۰۰ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۱۰ هزار و ۸۲۵ تُن آسفالت شده است.
او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت.
جاویدی با بیان اینکه تراش و ترمیم آسفالت در کمربندی جنوب از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری انجام‌شده است، گفت: لکه‌گیری آسفالت در سطح مناطق ۲، ۵، ۶، ۸ و ۱۱ صورت گرفته است.
این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی در کوچه ۴ خیابان جهانگردی و خیابان دلجو در منطقه ۳، فرعی‌های خیابان عشایری و فرعی های خیابان گلبرگ و فتح المبین در منطقه ۴، فرعی‌های خیابان دستخضر در منطقه ۷، کوچه ۳ فجر شرقی در منطقه ۹ و باند شرقی بولوار دکتر شریعتی از پروژه های سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری انجام‌گرفته است.
روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده در محدوده مهدی آباد قصردشت در منطقه یک، فرعی کوچه یک عرب سعدی در منطقه ۳، بولوار پرتو در منطقه ۹، معابر شهرک برنامه و بودجه در منطقه ۱۰، بولوار جمهوری گویم از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و پروژه‌ معاونت فنی و عمرانی شهرداری شیراز نیز انجام شده که سخنگوی شهرداری شیراز به آن اشاره کرد.
سخنگوی شهرداری شیراز گفت: طی ۱۰ هفته سپری شده از آغاز جهش آسفالت، در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، تاکنون ۵۰۲ هزار و ۵۴۸ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۶۲ هزار و ۸۴۹ تُن آسفالت انجام‌گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×