» آرشیو » آسفالت‌ بیش از ۳۴هزار مترمربع معابر شیراز طی هفته هشتم عملیات آسفالت
آرشیو - شهرستان
کد خبر:12974 | ۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۱

آسفالت‌ بیش از ۳۴هزار مترمربع معابر شیراز طی هفته هشتم عملیات آسفالت

پرتو جنوب

سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغازشده است، گفت: در طول هفته هشتم، ۳۴هزار و ۸۳۲ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۴هزار و ۳۵۳ تُن آسفالت شده است.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.
سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته هشتم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۳۴هزار و ۸۳۲ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۴هزار و ۳۵۳ تُن آسفالت شده است.
او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده و خاکی، پرداخت.
جاویدی با بیان اینکه تراش و ترمیم آسفالت در کمربندی توسط سازمان عمران شهرداری انجام‌شده است، گفت: لکه‌گیری در سطوح مناطق ۱، ۲ و ۵ صورت گرفته است.
این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی درفرعی های خیابان محمدیان فر و اطراف میدان سفر و خیابان سفر در منطقه ۳، فرعی های خیابان عابدی در منطقه ۴ ، فرعی‌های کوچه ۷ شهید کُبار در منطقه ۶ ، بلوار سعادت در منطقه ۷ ، فرعی های خیابان مشکل گشا در منطقه ۹ و فرعی های خیابان پودنک در منطقه ۱۱ انجام‌گرفته است.
روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده و خاکی در معابر شهرک فضای سبز منطقه ۷ و فرعی های ستایش در منطقه ۱۰ و پروژه های عمرانی معاونت فنی و عمرانی طی هفته گذشته انجام‌شده است.
سخنگوی شهرداری شیراز گفت: طی ۸ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، ۳۷۱هزار ۴۱۲ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۴۶هزار و ۴۵۷ تُن آسفالت انجام‌گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×