» آرشیو » آسفالت‌ بیش از ۳۹ هزار مترمربع معابر شیراز طی هفته هفتم نهضت آسفالت
آرشیو - شهرستان
کد خبر:12549 | ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۴

آسفالت‌ بیش از ۳۹ هزار مترمربع معابر شیراز طی هفته هفتم نهضت آسفالت

پرتو جنوب

سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغازشده است، گفت: در طول هفته هفتم، ۳۹ هزار و ۸۸ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۴ هزار و ۸۸۶ تُن آسفالت شده است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.

سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته هفتم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۳۹ هزار و ۸۸ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۴ هزار و ۸۸۶ تُن آسفالت شده است.
او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت.

جاویدی با بیان اینکه تراش و ترمیم آسفالت در کمربندی (حدفاصل پل امام حسن مجتبی(ع) تا پل شهید رودکی) در منطقه ۴ انجام‌شده است، گفت: لکه‌گیری در سطوح مناطق ۱، ۲ و ۱۰ صورت گرفته است.

این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی در خیابان شمس منطقه ۲، کوچه ۷ عابدی و خیابان پاییز در منطقه ۴ و فرعی‌های شهید کُبار در منطقه ۶ انجام‌گرفته است.

روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده در فرعی‌های خیابان شهید عرب سعدی شهرک سعدی در منطقه ۳، معابر شهرک فضای سبز در منطقه ۷ و پروژه های عمرانی معاونت فنی و عمرانی طی هفته گذشته انجام‌شده است.

سخنگوی شهرداری شیراز گفت: طی ۷ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، ۳۳۶ هزار و ۵۸۰ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۴۲ هزار و ۱۰۴ تُن آسفالت انجام‌گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×