» آرشیو » بانوان کازرونی به دنبال قهرمانی لیگ برتر هندبال
آرشیو - ورزشی
کد خبر:1255 | ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۳۰

بانوان کازرونی به دنبال قهرمانی لیگ برتر هندبال

پرتو جنوب

پس از موفقیت‌های تیم هندبال مردان شهید شاملی کازرون، حالا بانوان این تیم نیز داعیه قهرمانی در لیگ برتر هندبال بانوان را در سر می‌پروراند.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از ورزش سه، برتری تیم بانوان شهید شاملی کازرون در رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال ایران این تیم را همچنان در کورس قهرمانی این دوره از رقابت‌ها نگه داشت.

بانوان کازرونی دیدار دوازدهم خود در لیگ برتر را برابر فولاد هرمزگان به انجام رساندند و در نهایت موفق شدند با نتیجه ۳۵ بر ۲۹ به عنوان تیم پیروز از زمین خارج شوند. تیم بانوان شاملی با این پیروزی توانست ۱۷ امتیازی شود و در رده سوم جدول رده بندی بایستد.

نکته جالب درباره برد این تیم به حمایت کازرونی‌ها از تیم شهر خود برمی گردد این تیم که پیش از این در بازی‌های آقایان موفق شده بود بیش از ۲۰۰۰ نفر را به سالن برگزاری رقابت ها بیاورد حالا در لیگ برتر بانوان هم یکی از بازی های پر تماشاگر را برگزار می کند به طوری که در آخرین بازی شهید شاملی بیش از هزار تماشاچی برای بازی این تیم و البته تشویق تیم کازرون در سالن حضور داشتند.

تیم شهید شاملی که در چهار سال گذشته پا به رقابت‌های لیگ برتر هندبال ایران گذاشت هم در لیگ آقایان و هم در مسابقات بانوان در شهر کوچک کازرون و با امکانات محدودی که داشت توانست خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر معرفی کند و حالا هر دو تیم به دنبال برتری در بازی های هفته های پایانی هستند تا به این ترتیب بتوانند جام قهرمانی را به کازرون ببرند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×