» سیاسی » وزیر کشور: ۸۰ نفر در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند
سیاسی
کد خبر:25804 | ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۲۰

وزیر کشور: ۸۰ نفر در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند

پرتو جنوب

وحیدی آخرین آمار مربوط به ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری را اعلام کرد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ وحیدی وزیر کشور با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فردا یوم الله ۱۵ خرداد را داریم که منشاء تغییرات و تحولات بزرگ انقلاب اسلامی عظیم شد.

او گفت: بیانات مقام معظم رهبر‌ی راهگشای همه ما و داوطلبان عزیزی است که برای حضور در این صحنه خود را آماده کردند.

وزیر کشور ادامه داد: ممنونم از اصحاب رسانه که انعکاس گسترده این رویکرد بزرگ را در دستور کار داشتند؛ همچنین از دست اندرکاران که این ۵ روز با نهایت نظم و انضباط انجام شد. تشکر میکنم از شورای نگهبان.

وحیدی گفت: این مرحله از کار با نظم صورت گرفت و داوطلبان توانستند با شکل مختصر برنامه‌های خود را بگویند و امیدواریم در ادامه این روند مبارک همچنان شاهد حضور خردمدارانه و اخلاق مدارانه و با نگاهی به حساسیت کنونی کشور و انتظار ملت بزگ ایران باشیم.

وی بیان کرد: ما الان در فقدان شهید بزرگوار مسئولیت بسزایی داریم تا راه او را ادامه دهند. با تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه اخلاق مداری امیدواریم این فضای پاک حاصل خون شهدا حفظ شود.

وزیر کشور گفت: در این ۵ روز در مجموع ۸۰ نفر از کل مراجعین موفق به ثبت نام در انتخابات شدند.

وحیدی اضافه کرد: ثبت نام منوط به داشتن شرایط اولیه بود. در مرحله بعد عزیزان شورای نگهبان باید صلاحیت‌ها را بررسی کنند تا وارد مرحله تبلیغات شویم.

وزیر کشور اظهار کرد: با توجه به اتفاق سختی که افتاد به برکت انقلاب اسلامی هیچ چیزی از مجرای خود خارج نشد. این خصوصیت منحصر به فرد ایران است که از وقایع سخت دستاورد‌های بزرگ را میسازد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×