» آرشیو » استاندار فارس:  تامین اعتبار و برنامه ریزی منسجم؛ لازمه برگزاری کنگره شهدای استان
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13381 | ۱۳ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۰

استاندار فارس:  تامین اعتبار و برنامه ریزی منسجم؛ لازمه برگزاری کنگره شهدای استان

پرتو جنوب

استاندار فارس لازمه برگزاری کنگره شهدای استان را برنامه ریزی منسجم و منظم عنوان کرد و گفت: برای این کنگره نقش هر دستگاه را برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد فرهنگی مشخص کنید.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس؛ دکتر محمد هادی ایمانیه صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره سرداران و پانزده هزار شهید استان فارس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مدافعان و شهیدان انقلاب اسلامی، بر ضرورت برنامه ریزی منسجم، منظم و در شان شهدا تاکید کرد و گفت: برای برگزاری هرچه بهتر کنگره سرداران و پانزده هزار شهید استان فارس، ۲۱ شاخه تعریف شده لذا می بایست ۲۱ دبیرخانه تخصصی تشکیل شود و یک نفر هم بصورت اختصاصی برای انجام امور دبیرخانه معرفی شود.
استاندار فارس بر ضرورت بررسی عملکردها و جمع بندی اقداماتِ دبیرخانه ها، هر دو هفته یکبار تاکید کرد و ادامه داد: این نتایج بصورت ماهیانه در جلسات جمع بندی با ریاست محترم کنگره؛ آیت آلله دژکام ارائه شود.
وی ادامه داد: برای برگزاری این کنگره می بایست اعتبارات از ابتدا تا آخرین مرحله مشخص شود و سهم و نقش هر سازمان نیز عنوان گردد.
دکتر ایمانیه فرمانداران ۳۷ شهرستان فارس را مأمور کرد تا جلسات هماهنگی شهرستان خود را انجام دهند و جدول برنامه ریزی یادواره های شهرستانی که پیش از کنگره می بایستی برگزار شود را ارائه کنند.
وی در پایان بر ارتباط مستمر و موثر مابین رئیس، دبیر و سایر اعضای کمیته های این کنگره تاکید کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×