» آرشیو » قدردانی شهردار شیراز از حضور حماسی و پرشور مردم شیراز در تجمع یوم‌الله ۱۳ آبان
آرشیو - شهرستان
کد خبر:15204 | ۱۳ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۶

قدردانی شهردار شیراز از حضور حماسی و پرشور مردم شیراز در تجمع یوم‌الله ۱۳ آبان

پرتو جنوب

شهردار کلان‌شهر شیراز در اجتماع حماسی ۱۳ آبان‌ماه مطرح کرد؛

حضور انقلابی مردم ضامن حرکت ضداستکباری است

شهردار کلان‌شهر شیراز که در اجتماع باشکوه دانش‌آموزان و مردم شیراز سومین حرم اهل‌بیت(ع) حضور داشت، با قدردانی از این حضور پرشور و حماسی مردم در این روز تاریخی استکبارستیزی به تعبیر بنیان گزار انقلاب اسلامی ” انقلاب دوم “، گفت: حضور انقلابی مردم ضامن حرکت ضداستکباری است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی که در اجتماع باشکوه دانش‌آموزان و مردم شیراز سومین حرم اهل‌بیت(ع) حضور داشت، با قدردانی از این حضور پرشور و حماسی مردم در این روز تاریخیِ استکبارستیزی به تعبیر بنیان گزار انقلاب اسلامی ” انقلاب دوم “، اظهار کرد: حضور انقلابی مردم در تجمع یوم‌الله ۱۳ آبان ضامن حرکت استمرار‌بخش ضداستکباری است.

او با تصریح بر استکبارستیزی به‌عنوان وجهه مهم روز ۱۳ آبان بیان کرد: حضور انقلابی و حماسی مردم ولایتمدار شیراز همگام با آحاد ملت ایران اسلامی، علاوه بر اعلام همبستگی امت اسلامی، پاسخی کوبنده و قاطع به استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل در محکومیت جنایت جنگی آن‌ها در غزه است.

این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز ضمن همدردی با مردم بی‌دفاع و زنان کودکان فلسطینی و غزه که مورد آماج حملات سهمگین در جنایات جنگی اسرائیل علیه غره قرار گرفته و به شهادت رسیده‌اند؛ انزجار خود را از سیاست‌های خصمانه آمریکا و رژیم صهونیستی اعلام و این اقدام رژیم جعلی را محکوم کرد.

اسدی در واکنش به سخنان دبیرکل حزب الله لبنان از ابعاد پنج گانه سخنرانی هوشمندانه سیدمقاومت سید حسن نصرالله» اعلام حمایت کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×