» آرشیو » آدم‌ربایی برای سرقت طلا
آرشیو - حوادث
کد خبر:5151 | ۳ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۲

آدم‌ربایی برای سرقت طلا

پرتو جنوب

رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: آدم‌ربا در بازجویی تخصصی، انگیزه خود را سرقت طلاجات عنوان کرد.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ کاووس حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره آدم ربایی دختری ۲ و نیم ساله در بیست و هشتم خردادماه سال جاری در یکی از محله‌های شیراز، بلافاصله تیمی از کارآگاهان بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: کارآگاهان در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که مادر فرد ربوده شده درون یک مغازه بوده و دخترش که در حال بازی کردن بوده توسط فردی ناشناس ربوده می‌شود.
رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز و موفق شدند هویت آدم‌ربا را شناسایی کنند، گفت: متهم که عرصه بر خود تنگ دیده و متوجه شده بود پلیس به دنبال وی است پس از سرقت یک جفت گوشواره و یک عدد النگو، دختر بچه را همان روز در اطراف یک پارک رها کرده و متواری می‌شود.
سرهنگ حبیبی ادامه داد: کارآگاهان زبده با اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق شدند در کمتر از ۳ روز فرد آدم‌ربا را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی دلالت دهند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم انگیزه خود را سرقت طلاهای دختر بچه عنوان کرد، گفت: فرد آدم‌ربا برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×