» آرشیو » شهردار منطقه ۶ شیراز: شهروندان با ایده های خلاق در ساختن شهر نقش داشته باشند
آرشیو - شهرستان
کد خبر:1951 | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۶

شهردار منطقه ۶ شیراز: شهروندان با ایده های خلاق در ساختن شهر نقش داشته باشند

پرتو جنوب

مهندس قادری، شهردار منطقه ۶ شیراز بر مشارکت شهروندان در راستای رفع مشکلات و نیازهای شهر با ارائه ایده های خلاق و قابل اجرا تأکید نمود.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ شیراز؛ به منظور پیگیری و رصد روند اجرایی پروژه های عمرانی منطقه، مهندس زارعی عضو شورای شهر شیراز و ناظر منطقه ۶ به همراه مهندس قادری شهردار منطقه ۶  از پروژه های فعال در سطح این منطقه بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی و پیشرفت فیزیکی این پروژه ها قرار گرفت.
زارعی در حاشیه این بازدید که با حضور قادری شهردار منطقه ۶ و معاونین منطقه صورت گرفت، افزود: هدف از بازدیدهای میدانی پروژه های عمرانی مناطق، تسریع در روند اجرا و رفع مشکلات احتمالی این پروژه هاست تا با بهره برداری در زمان مقرر، امکان استفاده شهروندان فراهم گردد.
وی خاطر نشان کرد: تلاش شورای شهر و شهرداری، اجرای پروژه هایی است که با مطالبات مردم هم راستا باشد.
زارعی در بازدید از پروژه پارک محله ای تازه احداث در شهرک جوادیه گفت: این پروژه ۴ هزار متر مربع مساحت دارد و شامل امکاناتی نظیر فضای بازی کودکان، سکوی نشیمن، مبلمان شهری، نورپردازی و روشنایی است و حدود ۲۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
قادری افزود: به منظور افزایش ایمنی تردد شهروندان، پل عابر پیاده در شهرک جوادیه و لاله به طول عرشه ۱۲۶ متر و ارتفاع ۶ متر با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در حال احداث است.

شهردار منطقه ۶ شیراز در ادامه گفت: برای داشتن شهری که مردم به آن تعلق خاطر داشته باشند و احساس آرامش کنند، لازم است شهروندان دلسوزانه احساس مسئولیت کرده و در راستای رفع مشکلات و نیازهای شهر با ارائه ایده های خلاق و قابل اجرا، در ساختن شهر نقش داشته باشند. قادری اعلام کرد: شهرداری برای خدمت رسانی به شهروندان عزیز شیراز آمادگی کامل دارد.


قادری با اشاره به پروژه های در حال اجرا نیز گفت: زیرسازی، آسفالت کوچه ها و معابر، اجرای عملیات جدول گذاری، کانیوا و تک لبه، ایمن سازی معابر، زیباسازی، اجرای طرح های هندسی ترافیکی، لوله گذاری و هدایت آبهای سطحی شهرک جوادیه و همچنین عملیات نصب پل هوایی عابر پیاده در کمربندی مجاور خیابان شهید حشمت اله دینکانی توسط شهرداری منطقه ۶ در دستور کار قرار دارد. همچنین به جهت تسهیل در عبور و مرور و ایمن سازی محور کمربندی شیراز و در راستای اجرای تفاهم نامه بین شهرداری شیراز و اداره کل راهداری استان فارس، طرح تراش و ترمیم و اجرای روکش آسفالت کمربندی توسط شهرداری شیراز در محدوده منطقه ۶ در حال اجراست.

 

Print Friendly, PDF & Email
  • ×