» آرشیو » بازگشایی شهربازی لونا پارک شیراز بعد از چهار سال تعطیلی
آرشیو - شهرستان
کد خبر:11949 | ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۲

بازگشایی شهربازی لونا پارک شیراز بعد از چهار سال تعطیلی

پرتو جنوب

شهربازی لونا پارک، مستقر در شمال شهر شیراز دروازه قرآن بعد از چهار سال تعطیلی به روی شهروندان شیرازی باز خواهد شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پرتو جنوب به نقل از اطلاع رسانی سازمان همیاری شهرداری های استان فارس؛ بعد از قریب چهار سال تعطیل بودن و غبار رخوت و روز مرگی دوباره صدای خنده و شادی شهروندان در شهربازی لونا پارک شیراز می پیچد.

حالا این شهربازی قدیمی با همت سازمان همیاری شهرداری های فارس دوباره جان تازه گرفته، اما این بار با فضا سازی بسیار جذاب و جدید و اضافه شدن تعدادی دستگاه های اسباب بازی جدید و اخذ استاندارد های لازم .

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس در خصوص بازگشایی شهربازی لونا پارک که به زودی صورت می پذیرد، گفت: این شهربازی برای شهروندان شیرازی و گردشگرانی که به شیراز می آیند بسیار حائز اهمیت است، چرا که یک مکان مفرح برای کودکان و خانواده هاست.

سید علی سید نصیری افزود: این پارک قدیمی و بزرگ مانند هزاران پارک فعال دیگر از ویژگی های متمایزی برخوردار است.

وی با بیان اینکه محور فعالیت این شهربازی مردم ، خانواده ها و کودکان هستند، عنوان کرد: تمام مجموعه های فرهنگی و اجتماعی خانواده محورند و محدودیت های سنی و جنسیتی ندارند.

مدیر عامل سازمان همچنین ضمن توجه بر لزوم آموزش و انتقال مفاهیم از طریق پارک ها، اضافه کرد: اهمیت به عرصه محیط زیست و شناخت آن در اولویت این شهربازی قرار دارد.

سید نصیری در پایان از زحمات و کمک های مهندس فرخ زاده معاون امور زائرین و گردشگری استانداری فارس، آقای اکرمی رئیس سازمان بازرسی منطقه ۳ کشور و هئیت مدیره سازمان همیاری شهرداری های فارس تقدیر و تشکر به عمل آورد.

گفتنی است مراسم افتتاحیه با حضور استاندار فارس، مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های فارس و مسولین مربوطه در مهرماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×