» حوادث » مجروح کردن ۵ نفر با اسلحه و دستگیری ضارب در خشت
حوادث
کد خبر:25309 | ۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۱۱

مجروح کردن ۵ نفر با اسلحه و دستگیری ضارب در خشت

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون گفت: فردی که ۵ نفر از اعضای یک خانواده را مجروح کرده بود در کمتر از یک ساعت دستگیر و روانه دادسرا شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری پلیس؛ سرهنگ “بیژن بارسالاری” در تشریح این خبر اظهار داشت: صبح امروز ششم خردادماه پس از اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی و مجروح شدن ۵ نفر (۲ مونث و ۳ مذکر) در یکی از روستا‌های بخش خشت (بورکی)، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه متهم قبل از حضور ماموران از محل متواری شده بود، افزود: در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که متهم فردی ۴۸ ساله بوده که به سمت خانواده همسر برادرش اقدام به تیراندازی کرده است.
فرمانده انتظامی کازرون ادامه داد: ماموران تحقیقات خود را آغاز و موفق شدند با اقدامات تخصصی عامل تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی قضایی وی را در کمتر از یک ساعت در مخفیگاهش دستگیر کنند.

بیشتر بخوانید:

دستگیری عاملین تیراندازی در کوه چنار

سرهنگ “بارسالاری” با اشاره به کشف یک قبضه سلاح غیرمجاز و تعدادی فشنگ از متهم، تصریح کرد: عامل تیراندازی در تحقیقات اولیه پلیس به بزه ارتکابی اعتراف و علت و انگیزه خود را اختلافات شخصی و خانوادگی اعلام کرد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه برهم زدن نظم، امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است، تاکید کرد: پلیس اجازه جولان دادن به مخلان را نخواهد داد و با قاطعیت با آنان برخورد می‌کند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×