» آرشیو » آخرین اخبار اربعینی از مرزها
آرشیو - اجتماعی
کد خبر:10633 | ۸ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۷

آخرین اخبار اربعینی از مرزها

پرتو جنوب

تردد ‌۲۱۱ هزار نفر از مرز مهران/خروج ۲۸۵ هزار زائر از مرز خسروی از ابتدای صفر

تردد‌های زائران در مرز‌های اربعینی آغاز شده که اخبار مربوط به هر کدام از مرز‌ها را در این بسته مشاهده می‌کنید.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تردد در مرز‌های زمینی مهران، تمرچین، خسروی،باشماق، چذابه و شلمچه در این روز‌های اربعینی با شدت بیشتری در حال انجام است.

مرز مهران

تردد ‌۲۱۱ هزار نفر از مرز مهران

استاندار و رئیس ستاد اربعین استان ایلام گفت: از ابتدای ماه صفر تاکنون تعداد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مرز مهران تردد داشتند که در مقام مقایسه با سال گذشته روند افزایشی داشته است.

مرز خسروی

فعالیت ۸ درمانگاه و ۲ بیمارستان در مرز خسروی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فعالیت ۸ درمانگاه و ۲ بیمارستان در مرز خسروی، از پایش سلامت زائران ورودی به کشور در این مرز خبر داد.

اتمام فرآیند تجهیز مرکز درمانی و اورژانس ثارالله مرز خسروی

مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اتمام فرآیند تجهیز مرکز درمانی و اورژانس ثارالله مرز خسروی خبر داد.

فعالیت هزار و ۳۰۰ پایگاه هلال احمر برای خدمات رسانی به زائران اربعین

دبیر کل هلال احمر کشور از فعالیت هزار و ۳۰۰ پایگاه برای خدمات رسانی به زائران اربعین خبر داد.

استقرار یک بیمارستان مجهز در مرز خسروی

فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در مرز خسروی گفت : قابلیت سامانه‌های درمانی سیار نیروی زمینی سپاه کم نظیر است.

خروج ۲۸۵ هزار زائر از مرز خسروی از ابتدای صفر

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: از ابتدای ماه صفر تا روز گذشته ۲۸۵ هزار و ۵۶ نفر از طریق مرز خسروی عازم عتبات عالیات شده‌اند.

 

مرز باشماق

تردد بیش از ۶ هزار و ۷۰۰ زائر از مرز باشماق در شبانه‌روز گذشته

حمیدرضا عبدالملکی مدیر پایانه مرزی باشماق گفت: طی شبانه روز گذشته ۱۳۰۴ زائر ایرانی از مرز بین‌المللی باشماق به کشور وارد و ۳۵۹۰ زائر ایرانی از این مرز خارج شده‌اند.

مرز شلمچه
افزایش قطار‌های تهران _ خرمشهر تا ۵ برابر

میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن کشور گفت: از ابتدای ماه صفر تاکنون قطار‌ها در مسیر تهران به خرمشهر و برعکس جهت رفاه حال زائران اربعین افزایش یافت به طوری که یک رکورد ۵ برابری برای اولین بار در رفت و برگشت قطارها از تهران به خرمشهر ثبت شد.

پارکینگ شلمچه در حال پذیرش خودرو

بسیاری از زائران امسال با خودرو‌های شخصی به مرز شلمچه مراجعه کردند و تا بازگشتشان به کشور خودروی خود را در پارکینگ قرار می‌دهند.

 

مرز تمرچین

افزایش ۸۹ درصدی تردد زائران اربعین از پایانه مرزی تمرچین

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی، از تردد ۵۰ هزار زائر اباعبدالله الحسین(ع) از پایانه مرزی تمرچین در ۱۱ روز گذشته خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×