» حوادث » ناکامی قاچاقچی در انتقال ۴۲۴ کیلو تریاک
حوادث
کد خبر:24009 | ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۱۸

ناکامی قاچاقچی در انتقال ۴۲۴ کیلو تریاک

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی استان فارس از کشف ۴۲۴ کیلوگرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه وانت مزدا دوکابین در شهرستان “نی‌ریز” خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب، سردار “رهام‌بخش حبیبی” در گفت‌وگو با خبرگزاری پلیس، در خصوص جزئیات این خبر بیان کرد: در راستای طرح برخورد با سوداگران مرگ، شب گذشته ماموران انتظامی نی‌ریز حین گشت‌زنی در محور مواصلاتی “سیرجان-قطرویه” به یک دستگاه وانت مزدا دوکابین حامل بار مشکوک و به راننده دستور ایست دادند.
وی افزود: راننده بدون توجه به هشدارهای پلیس با سرعت زیاد متواری و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز با توجه به تاریکی هوا خودرو را رها و به سمت مناطق کوهستانی متواری می‌شود.

بیشتر بخوانید:

کلاهبرداری یک بیلیون و ۹۰۰ میلیاردی در شیراز با وعده فروش خودرو

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ماموران در بازرسی از این خودرو ۴۲۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کردند، عنوان داشت: تلاش برای دستگیری قاچاقچی متواری با جدیت ادامه دارد.
سردار “حبیبی” خاطر نشان کرد: مبارزه با قاچاق مواد مخدر یکی از اولویت‌های اصلی کار پلیس است، لذا از شهروندان عزیز می‌خواهیم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک ضمن تماس با سامانه فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، سبزپوشان عرصه نظم و امنیت را در اجرای وظایف خود یاری کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×