» آرشیو » نمایشگاه صنایع غذایی و چاپ و بسته بندی، جایگاهی برای تکمیل زنجیره ارزش مواد غذایی
آرشیو - اجتماعی - شهرستان
کد خبر:20182 | ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۳

نمایشگاه صنایع غذایی و چاپ و بسته بندی، جایگاهی برای تکمیل زنجیره ارزش مواد غذایی

پرتو جنوب

آیین گشایش بیست وششمین دوره نمایشگاه صنایع غذایی ماشین آلات و صنایع وابسته همزمان با بیستمین دوره نمایشگاه چاپ و بسته بندی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی نمایشگاه بین المللی فارس؛ دکتر محسن نهاوندی مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی فارس در سخنانی اعلام داشت: نمایشگاه صنایع غذایی و چاپ و بسته بندی بعد از وقفه ای دوساله فعالیت خود را آغاز نموده و شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس مفتخر به میزبانی بیش از ۶۰ شرکت تخصصی فعال در حوزه های مختلف صنایع غذایی و چاپ وبسته بندی در فضایی بالغ بر ده هزار مترمربع نمایشگاهی از ۶ استان کشور می باشد.
دکتر محسن نهاوندی در ادامه سخنان خود صنایع غذایی و صنایع چاپ و بسته بندی را دو عنصر جدایی ناپذیر معرفی کرد و اعلام داشت در بخش صادرات صنایع غذایی باید توجه بیشتری به بخش بسته بندی برای حفظ کیفیت، ماندگاری و جذابیت بصری محصولات داشت تا شاهد رشد ارزش افزوده صنایع غذایی کشور باشیم.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی فارس با اشاره به ظرفیت استان فارس در بخش زنجیره تامین امنیت غذایی کشور بیان داشت امروز که استان فارس در بخش تولید مواد غذایی و تامین زنجیره غذایی کشور نقش به سزایی دارد باید با جذب سرمایه گذار و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری راه را برای حضور شرکت های فعال در زنجیره ارزش و ارزش افزوده محصولات غذایی باز نمود تا بیش از پیش شاهد شکوفایی و رونق اقتصادی استان باشیم.
نمایشگاه صنایع غذایی و چاپ و بسته بندی و جشنواره فروش صنایع غذایی از ۱۷ بهمن ماه به مدت چهار روز از ساعت ۱۶ تا ۲۱ میزبان بازدید کنندگان است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×