» آرشیو » آغاز به کار نمایشگاه مادر،کودک و نوزاد در شیراز
آرشیو - شهرستان
کد خبر:10482 | ۶ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۸

آغاز به کار نمایشگاه مادر،کودک و نوزاد در شیراز

پرتو جنوب

نمایشگاه مادر،کودک و نوزاد در شیراز آغاز به کار کرد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: یکی از سیاست های این شرکت در تدوین و تنظیم تقویم نمایشگاهی ضمن اهمیت به حوزه اقتصاد و تجارت استان، پرداختن به نمایشگاه هایی است که می تواند به نشاط اجتماعی خانواده ها کمک کند.
دکتر نهاوندی افزود: هفتمین نمایشگاه مادر، کودک و نوزاد و نمایشگاه اسباب بازی،سرگرمی، صنایع و تجهیزات وابسته از جمله نمایشگاه هایی است در همین راستای خانواده محوری و نشاط اجتماعی شهروندان در تقویم نمایشگاهی امسال قرار داده شده است.

او ادامه داد: این نمایشگاه ها با حضور شرکت های فعال در حوزه های اسباب بازی و سرگرمی،شوینده و بهداشتی کودک،اکسسسوری اتاق کودک، پوشاک و سیسمونی، آموزشگاه ها،سرویس خواب کودک،ازمایشگاه کودک و کتاب و نوشت افزار برپا شده است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با بیان اینکه از استان های مختلف کشور در این دوره از نمایشگاه ها حضور دارند، گفت: این نمایشگاه ها با حضور بیش از ۴۰ شرکت در سالن های سرو و بهار برگزار شده و طبق امارها ۴۰ درصد شرکت کنندگان غیر بومی هستند.

دکتر نهاوندی اضافه کرد: این نمایشگاه ها تا روز جمعه دهم شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس برپاست؛ علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۷ الی ۲۲ از این عناوین نمایشگاهی بازدید کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×