» آرشیو » افتتاح پایگاه خیرساز اورژانس ۱۱۵جاده ای انارستان شهرستان کازرون +تصاویر
آرشیو - شهرستان
کد خبر:14229 | ۲۳ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۴

افتتاح پایگاه خیرساز اورژانس ۱۱۵جاده ای انارستان شهرستان کازرون +تصاویر

پرتو جنوب

پایگاه خیرساز اورژانس ۱۱۵جاده ای انارستان شهرستان کازرون با حضور رییس کل دادگستری استان فارس افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی دادگستری کازرون؛ آیین افتتاح و بهره‌برداری از ساختمان خیرساز پایگاه اورژانس ۱۱۵ (یادبود زنده یاد بهرام خدادوست) با زیربنای ۱۳۰مترمربع در زمین اهدایی به مساحت بالغ بر ۷۰۰مترمربع، با اعتباری بالغ بر ۴۴میلیارد ریال،به همت خیر، شکراله خدادوست و با حضور رئیس کل دادگستری استان فارس، دادستان مرکز استان فارس، کلیه معاونین قضایی دادگستری استان فارس، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان کازرون، روسای دادگاه های بخش خشت، کنارتخته، جره و بالاده، فرماندار ویژه شهرستان کازرون، مدیر اورژانس ۱۱۵فارس، معاون اورژانس ۱۱۵ استان، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، رئیس اورژانس ۱۱۵کازرون، رئیس پلیس راه کوه چنار – بوشهر برگزار گردید.

پایگاه اورژانس ۱۱۵جاده ای انارستان یکی از پایگاه‌های جدید است که به اورژانس های جاده ای شهرستان کازرون اضافه شده و زمین آن توسط خیرین مسلم کمالی و داریوش سلطانی، اهدا گردیده است. هزینه ساخت پایگاه دومیلیارد و ششصد میلیون تومان و هزینه خرید آمبولانس یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان بوده که توسط خیر تأمین شده است.

پایگاه اورژانس ۱۱۵زنده یاد بهرام خدادوست توسط خیرین آماده و تجهیز گردیده و شامل آمبولانس و تجهیزات اداری و رفاهی بوده و ۶ نفر نیروی انسانی به‌ صورت ۲۴ ساعته به ارائه خدمات می‌پردازند.
آمار ماموریت های این پایگاه در بازه زمانی ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۲، به تعداد ۴۷۰ماموریت بوده که به ۵۹۸ مصدوم خدمات رسانی گردیده است و از این تعداد ۲۹۶ ماموریت مربوط به حوادث ترافیکی می باشد.

شایان ذکر است پایگاه مذکور نتیجه و ماحصل صلح و سازش در یک فقره پرونده قتل می باشد که با پیگیری های مستمر دستگاه قضایی شهرستان کازرون احداث و افتتاح شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×