» آرشیو » کشف ۱۷۹ کیلو تریاک دپو شده در یک گودال
آرشیو - حوادث
کد خبر:16738 | ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۹

کشف ۱۷۹ کیلو تریاک دپو شده در یک گودال

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی استان فارس از کشف ۱۷۹ کیلو و ۷۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک توسط ماموران این فرماندهی خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب، سردار “رهام‌بخش حبیبی” در گفت‌وگو با خبرگزاری پلیس، بیان کرد: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاقچیان، ماموران انتظامی لارستان با اشرافیت اطلاعاتی از انتقال مقادیری مواد مخدر توسط یک خودرو پژو پارس در محورهای مواصلاتی این شهرستان مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی با مرجع قضایی و بررسی‌های تخصصی و رصد مسیر‌های احتمالی، مطلع شدند که قاچاقچیان مقداری تریاک را در اطراف دریاچه “هرم” دپو و سریعا از محل متواری شده‌اند.
فرمانده انتظامی استان ادامه داد: ماموران سریعا به مکان مورد نظر اعزام و در پاکسازی از آن منطقه (درون یک گودال) موفق شدند ۱۷۹کیلو و ۷۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کنند.
سردار “حبیبی” با اشاره به اینکه تلاش برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان متواری با جدیت ادامه دارد، گفت: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود و با توجه به نقش بی بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همکاری‌های آنان در این زمینه، بیش از گذشته با ماموران تداوم یابد و هرگونه مورد مشکوکی را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×