» آرشیو » نظارت دقیق بر روند اجرای برش بودجه مصوب سال ۱۴۰۲ حوزه خدمات شهری شهرداری شیراز
آرشیو - شهرستان
کد خبر:9297 | ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۱

نظارت دقیق بر روند اجرای برش بودجه مصوب سال ۱۴۰۲ حوزه خدمات شهری شهرداری شیراز

پرتو جنوب

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر شیراز  از نظارت دقیق بر روند اجرای برش بودجه مصوب سال ۱۴۰۲ حــوزه خدمـــات شهـری شهـــرداری خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز؛ مسعود زارعی با اشاره به وظیفه ذاتی نظارتی شورای اسلامی شهر عنوان کرد: بودجه مصوب که میثاقی مهم بین شورا و شهرداری در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان بسیارحایز اهمیت بوده و نقشه راهی برای تعریف پروژه‌های تاثیرگذار در زندگی شهری است.

زارعی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه‌ها بر اساس زمان بندی افزود: یکی از علل مهم در اجرای دقیق انجام پروژه‌ها و جلوگیری از عقب ماندگی در امور محوله، زمانبندی مناسب و نظارت و پیگیری مستمر می‌باشد که به همین منظور، نظارت و بررسی روند اجرای پروژه‌ها در تمامی مجموعه‌های حوزه خدمات شهری شهرداری در دستورکار کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری قرار گرفت.

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری نیز افزود: از ابتدای شروع سال سوم شورای اسلامی شهر،کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری طی دو جلسه اخیر برش بودجه مصوب سال ۱۴۰۲ حوزه خدمات شهری سازمان سامان دهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی، سازمان مدیریت پسماند، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز را مورد بررسی قرار داد.

وی افزود: نظارت و بررسی برش بودجه مصوب سال ۱۴۰۲ حوزه خدمات شهری شهرداری شیراز مرتبط با دیگر سازمان‌ها و ادارات مجموعه معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری و حوزه معاونت خدمات شهری مناطق ۱۱گانه نیز در دستورکار هر جلسه کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری قرار می گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×