» ورزشی » تجلیل از بسکتبالیست های جوان شیرازی نایب قهرمان ایران با حضور استاندار فارس
ورزشی
کد خبر:26194 | ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۷:۰۲

تجلیل از بسکتبالیست های جوان شیرازی نایب قهرمان ایران با حضور استاندار فارس

پرتو جنوب

طی مراسمی و با حضور محمدهادی ایمانیه از بسکتبالیست های جوان شیرازی نایب قهرمان ایران تجلیل شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس؛ دکتر محمد هادی ایمانیه در پی کسب عنوان نایب قهرمانی تیم بسکتبال هیرو شیراز در لیگ جوانان باشگاه‌های کشور، با اعضای این تیم دیدار و از ایشان تجلیل کرد.
استاندار فارس در این دیدار صمیمانه برنامه‌ریزی‌های مناسب صورت گرفته در هیئت‌های ورزشی را مکمل تلاش تیم‌های ورزشی دانست و گفت: ترکیب برنامه‌ریزی مناسب با تلاش تیمی منجر به افتخار آفرینی و کسب رتبه‌های برتر ورزشی می‌شود.
وی با اشاره به مشکلات زیرساختی در ورزش فارس بر ضرورت تکمیل هرچه سریع تر پروژه های ورزشی تاکید کرد و از بهره‌برداری سالن ۶۰۰۰ نفری شهید سردار سلیمانی در عید سعید غدیر خم و تلاش ها برای تکمیل زمین چمن ورزشگاه پارس خبر داد.
نماینده عالی دولت در فارس در ادامه گفت: بعد از قریب به ۶۰ سال ورزشگاه حجاب را با هماهنگی‌های صورت گرفته و اختصاص اعتبار از جانب هیئت دولت، در فازهای مختلف بازسازی خواهیم کرد.
وی در مورد استفاده از سالن‌های ورزشی که در اختیار سایر دستگاه‌های استانی نیز می‌باشد گفت: اعتقاد داریم باید امکاناتی که در اختیار سایر دستگاه‌ها از جمله مراکز علمی و آموزشی، شهرداری‌ها و… می‌باشد و در زمانی که خود آنها به آن نیاز ندارند در اختیار عموم مردم قرار گیرد تا بتوان بهره‌دهی لازم را از این اماکن برد.
استاندار فارس از حمایت مدیریت ارشد استان از تیم بسکتبال فارس و سایر تیم های ورزشی مدال آور استان در مسابقات کشوری و بین المللی هم سخن گفت و خاطرنشان کرد: برای رشد و ترقی جوانان جویای نام استان فارس، قطعاً حمایت‌های لازم انجام می‌شود و از انجام هر کاری که در توان و اختیارات مدیریت استان باشد دریغ نخواهد شد.
در پایان این دیدار صمیمانه ضمن تقدیر از اعضای تیم بسکتبال هیرو، با توجه به حمایت‌های استاندار فارس در سه سال اخیر از مجموعه بسکتبال استان، پیراهن شماره ۱۰ تیم بسکتبال هیرو شیراز که به نام محمدهادی ایمانیه ثبت شده بود از طرف جامعه بسکتبال استان به ایشان تقدیم شد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×