» آرشیو » رئیس ستاد انتخابات استان فارس: ۱۴۹۵ نفر برای حضور در انتخابات مجلس ثبت نام کردند
آرشیو - سیاسی - شهرستان
کد خبر:14797 | ۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۷

رئیس ستاد انتخابات استان فارس: ۱۴۹۵ نفر برای حضور در انتخابات مجلس ثبت نام کردند

پرتو جنوب

اسماعیل قزل سفلی، رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: ثبت نام های دواطلبین نشان از عزم جدی همه وفاداران به نظام درگروه های مختلف برای یک حماسه ماندگار دیگر در استان فارس است.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس؛ اسماعیل قزل سفلی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری فارس در جمع خبرنگاران گفت: ثبت نام های داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های پانزده گانه استان فارس نشان از عزم جدی همه وفاداران به نظام در گروههای مختلف برای یک حماسه ماندگار دیگر در استان است.

وی با بیان اینکه تعداد ثبت نام کنندگان و تنوع اقشار ثبت نام کننده نسبت به سایر ادوار رشد خیلی خوبی را نشان می دهد که این نشان از بصیرت بالای ملت ما در صحنه های حساس برای خنثی کردن توطئه های دشمنان خارجی وجریان نفاق داخلی با وحدت روز افزون برای تقویت ایران اسلامی مقتدر است.

اسماعیل قزل سفلی افزود: تعداد ۱۴۹۵ نفر از داوطلبین گرامی ثبت نام خود را نهایی کردند که از این تعداد ۱۳۱۶نفر مرد و تعداد ۱۷۹نفر زن هستند بیشترین رده سنی بین ۳۰تا ۴۵ هستند که نشان از جوان بودن ثبت نام کنندگان می دهد.

وی با بیان اینکه از جهت مدرک تحصیلی ۶۸نفر کارشناسی و تعداد ۱۱۶۴نفر کارشناسی ارشد و تعداد ۲۳۹نفر دکترا و تعداد ۲۴نفر حوزوی هستند که در این میان حضور ایثارگران۳۴۴ نفر ۲۳ درصد و بیش از ۵۰ درصد جوانان قابل توجه هست که در این میان ۵۸ نفر هم دارای سابقه نمایندگی هستند گفت: حوزه انتخابیه شیراز و زرقان با تعداد ثبت نامی ۵۳۱ بیشترین و حوزه انتخابیه اقلید با ۴۱ نفر کمترین ثبت نامی را دارند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×