» آرشیو » تصویب واگذاری اراضی شهرک صنعتی جویم به شرکت شهرک های صنعتی در دولت سیزدهم پس از ده سال
آرشیو - شهرستان
کد خبر:9057 | ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۳

تصویب واگذاری اراضی شهرک صنعتی جویم به شرکت شهرک های صنعتی در دولت سیزدهم پس از ده سال

پرتو جنوب

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: در کمیسیون ماده ۲۱ درخواست شرکت شهرک های صنعتی استان مبنی بر تخصیص و واگذاری اراضی شهرک صنعتی در شهرستان جویم مورد بررسی قرار گرفته و مورد تایید اعضا قرار گرفت.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، جلسه کمیسیون ماده ۲۱ به ریاست سید مهدی خادمی؛ سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس، در دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری برگزار شد.

رییس کمسیون ماده ۲۱ استان در این خصوص گفت: برابر مستندات، حدود ده سال بود که تخصیص ۳۵ هکتار اراضی قابل واگذاری تحت عنوان شهرک صنعتی شهرستان جویم به درازا کشیده بود و عزمی جدی برای تحقق این خواسته مردمی وجود نداشت که خوشبختانه با پیگیری های متعدد و موافقت اعضا کمیسیون ماده ۲۱ این امکان در دولت سیزدهم برای مردم شریف این شهرستان فراهم شد.

خادمی افزود: امروزه صنعتی شدن یکی از مهم‌ترین گام‌ها برای توسعه همه جانبه و متوازن کشورهای درحال توسعه محسوب می‌شود و از آنجایی که برای بسیاری از شهرهای ایران رشد شهرنشینی همراه با رشد صنعتی بوده است احداث صنایع در قالب مجتمع‌ها و شهرک‌های صنعتی یکی از مهم‌ترین مؤلفه­ ها برای توسعه پایدار شهرها به شمار می رود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×