» آرشیو » استاندار فارس تأکید کرد: تولید محتوا؛ لازمه فعالیت در فضای مجازی
آرشیو - شهرستان - فرهنگی هنری
کد خبر:9108 | ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۶

استاندار فارس تأکید کرد: تولید محتوا؛ لازمه فعالیت در فضای مجازی

پرتو جنوب

استاندار فارس بر ضرورت تولید محتوا به منظور انتشار در فضای مجازی تاکید کرد و افزود: شورای فضای مجازی استان با همکاری صدا و سیمای فارس، محتواهای لازم را تولید و ضمن استفاده از محتواهای ارزشمند تهیه شده در سایر استان ها برای انتشار در اختیار صاحبان رسانه قرار دهند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس؛ دکتر محمد هادی ایمانیه پیش از ظهر امروز در یکصدو سی و نهمین شورای فرهنگ عمومی استان گفت: در فاصله برگزاری جلسات این شورا، می‌بایست تعداد زیادی زیر کمیته تخصصی برگزار شود و موضوعات پس از کار کارشناسی، در این جلسه مطرح تا تصمیم گیری لازم برای آن اتخاذ شود.

استاندار فارس بر ضرورت تولید محتوا به منظور انتشار در فضای مجازی تاکید کرد و افزود: شورای فضای مجازی استان با همکاری صدا و سیمای فارس، محتواهای لازم را تولید و برای انتشار در اختیار صاحبان رسانه قرار دهند همچنین از محتواهای ارزشمند تهیه شده در سایر استان ها استفاده و بازنشر شود.

دکتر ایمانیه در ادامه تصریح کرد: از دانشگاه‌ها و مراکز علمی توقع داریم گزارش نهایی نتایج عملکرد را ارائه دهند؛ دوره‌های آموزشی فرهنگی تربیتی و طرح‌ها و اقدامات به عنوان مقدمه قابل تقدیر است اما عدد و رقم و آنچه در نهایت محقق می‌شود مهم و قابل توجه است.

وی به موضوع افکارسنجی نیز اشاره‌ای کرد و افزود: ابتدا شاخص‌های اولویت‌دار از نظر علمی احصا شود، سپس با هم‌اندیشی و اقدام کارشناسی، برای حل آن موضوع، راه حل ارائه شود تا پس از تصویب در شورای فرهنگ عمومی و تعیین نقش هر سازمان، میزان تحقق مصوبات شورا و عملکرد سازمان‌ها رصد گردد؛ بررسی عدم فعالیت سازمان‌ها در جهت اجرای مصوبات نیز باید به صورت منظم گزارش شود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×